Nie(zastąpiony) welon?

LEILA-CLOSEModa ślubna dla Panny Młodej. Pierwsze skojarzenia? Biała suknia z trenem, welon i jasne pantofelki.Na przestrzeni lat model ubioru głównej bohaterki wesela uległ znacznym przekształceniom. Obecne panny Młode coraz częściej decydują się na odważniejsze kreacje. Suknie do ziemi zastępują, te do kostek czy kolan.Klasyczny french na paznokciach, ginie na rzecz krwistej czerwieni,a białe czółenka wymieniane są na kolorowe szpilki. Ostatnim elementem, bez którego nie może obejść się Panna Młoda jest …welon. Czy na pewno?

Coraz więcej kobiet decyduje się zrezygnować z tego dodatku. Powodem może być komfort i wygoda oraz chęć pełnej ekspozycji tylu sukni lub odkrytych pleców.Czym można go zastąpić? Pomysłów jest kilka.

Można wpiąć kwiaty we włosy, założyć wianek oraz wpiąć toczek…
Rozwiązaniem jest również… biżuteria. Dziś prezentujemy kilka pomysłów projektantki, Jenny Packham. Brytyjkę cechuje zamiłowanie do romantycznych, dziewczęcych propozycji sukien ślubnych i dodatków. Kolekcje utrzymane są w uroczym klimacie retro. Projektantka stworzyła linię biżuteryjnych opasek, które z powodzeniem mogą zastąpić klasyczne nakrycie głowy. Oto kilka przykładów. Więcej znajdziecie na stronie jennypackham.com

111 333 1111 111111 opaska