Przygotowania do urodzin Pewnego Pana!

Świętowanie pięćdziesiątych urodzin w życiu człowieka, to moment radosny, potwierdzony powszechnie znanym hasłem: „życie zaczyna się po pięćdziesiątce” Co daje 50-tka? Pewnego rodzaju spokój i nonszalancję – wielu rzeczy już nie musimy robić,  najczęściej posiadamy ustabilizowaną sytuację zawodową, dorosłe dzieci, a co za tym idzie, więcej czasu na realizowanie naszych marzeń.

Zwyczajem staje się, że to szczególne przyjęcie organizowane jest w restauracji.  Takie rozwiązanie pozwala na pełen komfort,  bez zmartwień o pomieszczeniu kilkunastu osób w niewielkim salonie, czy ciągłego pilnowania przygotowywanych potraw.
Tak było i tym razem. Dekorka miała zaszczyt upiększyć salę, w której pewien Szanowny Pan, w otoczeniu przyjaciół i rodziny obchodził swoje jubileuszowe święto. Bazą dekoracji był kolor biały z mocniejszym akcenem w kolorze fukcji.
Do stroików i bukietów wykorzystałyśmy róże, goździki, eustomę oraz ruskus. Całość podkreślały białe obrusy oraz serwetki w kolorze brudnego różu.
Nie mogło zabraknąć wielu świec na płaskich podstawkach oraz kącika z życzeniami dla solenizanta udekorowanego tiulowymi pomponami, które nadały nieco luźniejszego charakteru całej oprawie.

Zapraszamy do obejrzenia efektów naszej pracy!

DSC_1614

DSC_1672

DSC_1646

 DSC_1655DSC_1702