Urodziny dziecka w ogrodzie

12
Kiedy pogoda rozpieszcza nas tak jak przez ostatnie dni, każdą wolną chwile pragniemy spędzać na świeżym powietrzu. Urodziny dziecka to świetna okazja by wyprawić je w ogródku(zwłaszcza gdy wśród zaproszonych dzieci są znajomi z przedszkola:)). Warto pomyśleć o atrakcjach, które umilą zaproszonym gościom nasze przyjęcie. Mamy dla was kilka propozycji.

Słodki bufet

Słodkie ciasteczka, lizaki czy bezy będą rarytasem dla każdego łasucha. Zlokalizowane w jednym miejscu, w oprawie szklanych naczyń są wspaniałą dekoracją. Żeby uatrakcyjnić nasz candy bar możemy dodać do niego kwiaty oraz tabliczki z nazwami poszczególnych słodyczy.

Lampiony i świece

Te elementy dodadzą uroku naszemu przyjęciu. Jeżeli nie mamy lampionów w domu, możemy wykorzystać… słoiki przepasane wstążkami. Po zmroku świeczki otula nas ciepłym światłem.

Tiulowe ozdoby oraz personalizowane banery

Wykorzystując baner ze specjalnym napisem dla małego solenizanta sprawimy,że na pewno poczuje się wyjątkowo. Tiulowe pompony możemy kolorystycznie dopasować do tematyki całej oprawy.

Dach nad głową

Musimy pamiętać o zadaszeniu, w razie gdyby pogoda nam nie dopisała. Gdyby takiej możliwości nie było, przygotujmy dla naszych gości… parasole.

Zdjęcia pochodzą ze strony Pinterest.

14
13
16
15

Za kilka dni Dekorka wyprawia urodzinki małej solenizantki.

DSC04198
Zapraszamy wkrótce!