STARTUJEMY!!

Planowana od jakiegoś czasu strona DeKORKI nareszcie rusza!

W pierwszym wpisie powitalnym zamieszczamy krótkie wyjaśnienie na temat tego, co ciekawego możecie u nas znaleźć.

W postach publikowanych na stronie dekorka.com skupiamy się w głównej mierze na szerko pojętej dekoracji. Zarówno tej, znajdującej się w naszym otoczeniu, jak i tej przygotowanej na potrzeby przyjęć upiększanych przez nasza firmę. Pokażemy Wam również trochę naszego, domowego świata dekoracji towarzyszącego nam na co dzień. Ponadto na naszej stronie znajdziecie mnóstwo porad, inspiracji i zdjęć, które może i Was zachęcą małych zmian w Waszych wnętrzach.

Zaprezentujemy też nieco prawd (przy okazji obalając kilka mitów) na temat różnych rozwiązań stosowanych w wykonywaniu własnoręcznych dekoracji. Stawiamy na świeże (ale funkcjonalne) rozwiązania!

Czego możecie się spodziewać w najbliższym czasie?
Dowiecie się jakie trendy ślubne podbijają serca przyszłych panien młodych, pokażemy jak wykonać stroiki z żywych kwiatów, które na długo będą ozdabiać Wasze domy. Ponadto zaprezentujemy Wam przygotowania do przyjęcia z okazji jubileuszowych urodzin Pewnego Pana oraz nowe dekoracje w naszych mieszkaniach, na które skusiłyśmy się w ostatnim czasie.

Zapraszamy do odwiedzania!